Sveiki, mano vardas Jurga, labai džiaugiuosi, jog užsukote!

Aš su vyru esame tam, kad Jūsų vestuvių fotosesija būtų kitokia: šviesi ir stilinga, drąsi ir profesionali, be nuovargio ir nuobodulio. Mes tikime, kad nuotraukos yra daugiau nei Jūsų atvaizdas: jos atspindi tai, kas esate Jūs, ir kuria vertę, kuri išlieka. Ilgam.

Prieš beveik dešimtmetį atradę aistrą fotografijai, šiandien kartu su vestuvių herojais kuriame ryškias ir unikalias istorijas bei fiksuojame tai, kas vertinga. Dirbame dviese, esame komanda, pora gyvenime ir pora už fotoobjektyvo: du fotoaparatai, du idėjų generatoriai, skirtingi objektyvai, skirtingi šventės fiksavimo rakursai – viskas, kas leidžia garantuoti, kad pro mūsų akis nepraslys nei viena vertinga detalė, o pelnyto mūsų dėmesio sulauksite ne tik Jūs, bet ir Jūsų šventės svečiai.

Unikalias vestuvių istorijas perteikiame per skirtingus fotografijos žanrus – fotografuodami deriname reportažinės, portretinės, peizažo fotografijos elementus. Jokių išlygų kokybei. Subtiliai. Drąsiai. Unikaliai. Tikri jausmai ir emocijų dinamika nuo ceremonijos pradžios iki pabaigos užkulisių… Su įkvėpimu laukiame Jūsų vestuvių istorijos!

Kodėl VERTINGA FOTOGRAFIJA? Išliekamąją Jūsų nuotraukų vertę kuria

Vizija. Siekiame meistriškai atpasakoti autentišką Jūsų vestuvių dienos istoriją. Visada turime viziją, kurios įgyvendinimui tarnauja skirtingi fotografijos žanrai. Ypatingi įvykiai, nepastebimai užfiksuotos emocijos, unikali TOS dienos atmosfera persipina reportažinėje fotografijoje. Jaunųjų charizma, nuotakos stilius ir žavesys, draugų ir artimųjų nuotaikos atsispindi portretinės fotografijos žanre. O didžiosios dienos aplinka dailiai nugula peizažinėse nuotraukose.

Patirtis. Per daugelį fotografavimo metų sukauptos teorinės ir praktinės žinios šiandien virsta ryškiomis ir unikaliomis Jūsų vestuvių istorijomis. Dirbame profesionaliai, naudojame pažangią fototechniką, žinome, kaip suvaldyti netikėtas situacijas, ir visada išgirstame individualius poreikius – darome viską, kad sukurtume išliekamąją Jūsų nuotraukų vertę.

Šviesa. Mums rūpi ne tik kokybiškos ir šviesios Jūsų nuotraukos. Mums rūpi šviesi Jūsų nuotaika visos fotosesijos metu. Matome Jūsų poreikius, jaučiame Jūsų emocijas, konsultuojame, kad fotografavimasis nekeltų nuovargio ir nuobodulio. Reikiamam šviesos efektui sukurti ir aukščiausiai nuotraukų kokybei garantuoti naudojame skirtingus fotoobjektyvus ir papildomas apšvietimo priemones.

x2. Objektyvas fiksuoja ant pirštų dailiai maunamus žiedus, o kas įamžins tuo metu jautriai mamos skruostu riedančią ašarą? Mes! Esame dvejose vietose vienu metu! Dirbdami kartu užtikriname skirtingus fotografijų rakursus, skiriame dėmesį ne tik pagrindiniams vestuvių herojams, bet ir šventės svečiams. Du fotoaparatai, du idėjų generatoriai, du profesionalai – taip gimsta nuotraukų vertė, kuri išlieka. Ilgam.

D. U. K.

Profesionalus fotografas sugeba užfiksuoti vertingas vestuvių akimirkas tiek per 2, tiek per 4 valandas. Kiek laiko skirti fotosesijai – individualus Jūsų pasirinkimas. Svarbu ir tai, ką norite užfiksuoti: galbūt planuojate įspūdingą vakarinę dalį, o galbūt visas dėmesys tą dieną bus nukreiptas tik į Jus, vienumoje besimėgaujančius jaukia vienas kito kompanija. Išsakykite savo vizijas ir idėjas, o mes patarsime, kaip jas įgyvendinti subtiliai, drąsiai, unikaliai.

Taip, iš tiesų vestuvių dieną ne visada šviečia saulė. Tačiau naudojami skirtingi profesionalūs objektyvai, kitos papildomos apšvietimo priemonės ir profesionalus nuotraukų retušavimas užtikrina, kad nuotraukos džiugins akį ir širdį.

Naudojame profesionalią, užsienyje pripažintą fototechniką. Visada esame pasiruošę papildomą įrangos komplektą. Tai leidžia garantuoti, kad Jūsų vestuvių istorija bus papasakota kokybiškomis, ryškiomis, stilingomis nuotraukomis.

Siekiame papasakoti Jūsų istoriją subtiliai, drąsiai, unikaliai. O savo darbe vadovaujamės pagrindiniu principu, kad kokybė yra svarbiau nei kiekybė, kitaip sakant, mažiau, bet kokybiškai, iš tiesų yra daugiau ir vertingiau. Todėl vietoj tūkstančio abejotinos kokybės nuotraukų savo herojams paruošiame 400-700 aukščiausios kokybės nuotraukų. Tikslus fotografijų skaičius priklauso nuo Jūsų pasirinkto paslaugų paketo.

Pirmosiomis santuokos dienomis, kol emocijos ir įspūdžiai dar visai švieži, stengiamės atsiųsti jaunavedžiams keletą ypatingų didžiosios dienos akimirkų. Tačiau juk geriausi dalykai gyvenime yra tie, kurių išlaukiame… Todėl nuotraukų atranka ir retušavimas, profesionalus nuotraukų atspausdinimas ir subtilaus fotofilmo sukūrimas įprastai užtrunka 6-12 savaičių.

Nesukti galvos! Atsipalaiduokite ir būkite natūralūs. Jūsų natūralumas – tai Jūsų unikalumas ir išskirtinumas. Netikėtos akimirkos, tikros emocijos, dinamiški kadrai leidžia fotografijomis kokybiškai papasakoti Jūsų vestuvių istoriją, o kartu nereikalauja jokių papildomų pozavimo gebėjimų. Taip pat esame pasirengę padėti ir patarti, kad rezultatas Jus džiugintų ir kurtų išliekamąją vertę. Tad jaudintis tikrai nėra ko.

Fotografų pasirinkimas iš tiesų itin didelis. Ne paslaptis, kad prisistatydami fotografai naudoja gražiausias ir sėkmingiausias skirtingų vestuvių nuotraukas. Todėl pagrindinis patarimas yra peržiūrėti bent vienų vestuvių fotosesiją nuo pradžios iki galo. Tai padės susidaryti bendrą įspūdį apie fotografo darbą. Ir, žinoma, nebijokite klausti bei konsultuotis.

Ryškias ir unikalias vestuvių istorijas kuriame ir fotografavimo paslaugas teikiame tiek visoje Lietuvoje, tiek ir už jos ribų.

Subtiliai. Drąsiai. Unikaliai.

1val.   |   Aptariamasis susitikimas

6-8 valandos, per kurias subtiliai, stilingai sudėliojame unikalią Jūsų istoriją nuo pasiruošimo užkulisių iki vakaro šventės pradžios. Šviesiai, profesionaliai, be nuovargio ir nuobodulio.

1val.   |   Aptariamasis susitikimas

Tiems, kuriems norisi daugiau ir ilgiau. 8-12 valandų, per kurias fiksuojame vertingas akimirkas nuo pasiruošimo detalių iki vidurnakčio, kai dvylika laikrodžio dūžių muša Jūsų ilgai ir laimingai.

1val.   |   Aptariamasis susitikimas

Istorijos svetur... Su malonumu ir įkvėpimu padedame fiksuoti vertingas Jūsų vestuvių akimirkas ir už Lietuvos ribų. Susisiekime ir aptarkime konkrečias Jūsų vestuvių fotosesijos svetur detales.

LEISKITE MUMS PAPASAKOTI JŪSŲ VESTUVIŲ ISTORIJĄ

Vestuvių planavimas sukelia nemažai iššūkių ir jaudulio. Todėl visus Jūsų fotosesijos rūpesčius su įkvėpimu galime perimti mes. Jūsų patogumui siūlome 3 išliekamąją vertę kuriančius paslaugų paketus, kuriuos sudaro:

  • Konsultacija: laiko, vietos, fotosesijos eigos planavimo patarimai. Telefonas / skype / email / pietūs / pokalbis prie kavos ir gardaus pyragėlio – konsultuojame taip, kaip Jums patogu ir priimtina. Konsultacija – tai laikas, kai visą dėmesį ir rūpestį skiriame tik Jums: susipažinimui, norų, poreikių, galimybių išklausymui. Mums rūpi, kad viskas, kas bus svarbu didžiąją Jūsų dieną, būtų užfiksuota.
  • Aukščiausios rezoliucijos nuotraukos USB atmintinėje. Subtili ir unikali Jūsų istorija nuo jaudinančio pasiruošimo iki šventės pabaigos užkulisių skaitmeniniu formatu nuguls USB atmintinėje. Kad tai, kas vertinga, nepasimestų tarp šūsnies failų ir dokumentų Jūsų kompiuteryje.
  • Sumažintos skaitmeninės nuotraukos siuntimui internetu. Taip taip, labai gerai Jus suprantame ir žinome, kad TOS dienos momentais norisi dalintis. Savo herojams paruošiame sumažintas nuotraukas, išlaikydami aukščiausią kokybę, kad vertingiausias akimirkas draugams ir artimiesiems galėtumėte siųsti internetu.
  • 10 atspausdintų 13×18 cm formato nuotraukų (profesionali spauda). Sulankstomas vestuvių albumas – graži ir vertinga tradicija. Ir mes labai norime prie jos prisidėti, todėl visada pridedame 10 kokybiškų, profesionaliai išryškintų nuotraukų. Pagal atskirą susitarimą, galima užsisakyti klasikinį albumą ar fotoknygą.
  • Ne mažiau 300 (sidabrinės vertės paketas) ar 400 (auksinė vertės paketas) kruopščiai ir kokybiškai retušuotų nuotraukų. Negali žinoti, kada ir kur įvyksta tai, kas vertingiausia. Todėl Jūsų istoriją kuriame iš šimtai stilingų, subtilių, drąsių ir unikalių akimirkų, užfiksuotų skirtingais fotografijos žanrais.
  • Svarbiausius vestuvių dienos įvykius atspindintis fotofilmas. O štai čia kaip tik laikas ir vieta nubraukti ašarą arba ištarti tikrą ir nuoširdų ahh. Patvirtiname, kad nuo ašarų ar ahh nesusilaikys nei vienas žiūrovas. Ir viskas tik Jūsų, mūsų mielieji nuotraukų herojai, dėka.

Atsiliepimai

Mūsų tobuloji diena jau praėjo. Būtinai noriu padėkoti šiems dviems fotografams. Tai įsimylėjusi sutuoktinių pora, dėl kurių ir šventės nuotraukos yra ypatingos. Mes buvo labai patenkinti, kad fotosesija nevargino, nereikėjo dirbtinai pozuoti (vyrui ypač tai patiko!), o jautėmės natūraliai bei buvome fotografuojami dviejų žmonių iš įvairių kampų. Esame labai patenkinti nuotraukomis! Į jas norisi žiūrėti vėl ir vėl. Labai rekomenduoju, ypač tiems, kurie nori natūralių akimirkų, puikios nuotaikos ir profesionalių nuotraukų 🙂

MANTĖ + LINAS

Kaunas, Lietuva

Praėjus mūsų dienai dar kartą noriu padėkoti šiems šauniems fotografams. Jų padarytos nuotraukos yra nerealios, esame labai patenkinti nuotraukomis. Džiaugiuosi, kad jie buvo kartu ir užfiksavo ypatingas šventės akimirkas, noriu pasakyti didelį AČIŪ ir tikiuosi, kad dar ne kartą fotosesijai rinksimės Jus 🙂

LORETA + DAINIUS

Ignalina, Lietuva

Norime labai padėkoti! Negalime atsidžiaugti nuotraukomis 😍 vestuvių dieną buvome sužavėti šiltumu, draugiškumu ir profesionalumu, kas kūrė daaar malonesnę atmosferą, nes galėjome visiškai atsipalaiduoti. Šventės metu Jurga buvo nepastebima, sugebėdama atsidurti reikiamoje vietoje tinkamiausiu metu. Visas profesionalumas atsispindi nuotraukose, kurios yra šedevras! Tariame didžiausią AČIŪŪŪ! Buvo išpildyti visi mūsų pageidavimai, atsižvelgta į mūsų poreikius visu 100 procentų. Tikrai labai labai rekomenduojame! Mūsų vienas geriausių pasirinkimų tą nuostabią dieną! ❤️

Ada + Marius

Lentvaris, Lietuva

Noriu nuoširdžiai padėkoti už Jūsų talentą, nuoširdumą, profesionalumą bei draugiškumą. Nuotraukos, kurias gavome sukėlė nerealias emocijas, nuskraidino mus atgal į mūsų svajingą pasaką. Linkiu Jums ir toliau su kaupu išpildyti visų lūkesčius . Ačiū už idealų Jūsų darbą , mielieji  Pačios didžiausios rekomendacijos.

Laura + Eimantas

Kaunas, Lietuva

Ačiū Jums už įamžintas akimirkas! Puikiai išmanote savo darbą ir jį atliekate nepriekaištingai! 🙂 ačiū už draugiškumą ir malonų bendravimą 🙂)) sekmės darbuose 🙂

Laura + Tomas

Vilnius, Lietuva

Esame be galo dėkingi už visas įamžintas VERTINGAS AKIMIRKAS!!! Jau nekalbant apie tai, kad praleistas laikas fotosesijos metu tikrai nebuvo darbas, o tikras malonumas ir pramoga 🙂 Šventės metu Jūs buvote nepastebimi... bet savo akylom akim matėte viską ir tai užfiksavote 🙂 didelis didelis ačiū 

Aistė + Raimondas

Kaunas, Lietuva

Esate nuostabūs fotografai, užfiksavote pačius nuostabiausius mūsų šventės momentus. Jie tikrai vertingi! Nuotraukos bei jų pateikimas įrodo jūsų profesionalumą bei meilę tam ką darote!
Žiūrėdami užfiksuotus kadrus išgyvenome vėl tuos pačius jausmus kaip ir mūsų vestuvių dieną. Nepakartojamas jausmas visa tai patirti vėl. Ir už tai esame dėkingi Jums!
''If it makes you cry, it goes in the show''

 😀 —  jaučiasi dėkingas (-a).

Rugilė + Aleksandr

Varėna, Lietuva

Labai džiaugiames, kad atradome ir pasirinkome būtent Jus užfiksuoti svarbiausia mūsų gyvenimo dieną. Jūsų profesionalumas ir gera nuotaika leido mėgautis, džiaugtis ir nesijaudinti šia diena. Nuostabiuose nuotraukuose laiku pagauti kadrai atspindi visas emocijas ir žiūrint nuotraukas galime jaustis lyg vėl būtume toje dienoje. Išpildėte mūsų lūkesčius visu 110%.

NATALIJA + MANTAS

Vilnius, Lietuva

Vestuvės yra ne tik didžiulis džiaugsmas, susijaudinimas, šypsenos, bet ir daug rūpesčių, organizacinių reikalų, nerimo ir beveik bemiegių naktų 🙂 Todėl rinkdamiesi fotografus labai norėjome, kad jie būtų sukalbami ir nereikėtų gaišti laiko derinant milijonus smulkmenų - profesionalai turi dirbti savo darbą. Tik pradėjus kalbėtis su Fotografė Yurga Cayene, kurios prieš tai nepažinojau, per kelias akimirkas supratau, kad galiu ja pasitikėti ir leisti jai tiesiog dirbti savo darbą 🙂 Vestuvių dieną jie su Linu buvo nuostabūs - neįkyrūs, draugiški ir puikiai įsiliejo į aplinką nekeldami joje nereikalingo triukšmo ir įtampos. Ačiū jums visiems trims už priešvestuvinę (kurią būtinai rekomenduoju, jeigu būsimas vyras nėra didelis fotosesijų mėgėjas) ir vestuvinę fotosesiją :)nuotraukos nuostabios ir tokios, kurios mums bus brangios visada !

Dovilė + Dainius

Ignalina, Lietuva

Norim padekoti uz nuostabiai iamzintas akimirkas musu sventes metu🤗😉nuotrauku tiek daug, tiek grozio. Foto nuostabios🙂 o fotosesija visiskai nevargino. Didziausios rekomendacijos Jums!🌷 Aciu uz atlikta darba, kuris virsijo lukescius 120 proc.🙂

Deimantė + Justinas

Vilnius, Lietuva

Nuotraukos nerealios, didelis ačiū, Jūs nuostabūs!

Agnieška + Leonardas

Vilnius, Lietuva

Jūs tikrai nerealūs!!!!
Džiuginkite taip ir toliau visus savo nuostabiais darbais. 💋💋💋

Julija + Deividas

Vilnius, Lietuva

Atrodo dar vakar buvo Liepos 8 d. ir kartu sventem musu vestuves. Bet is tiesu praejo nemazai laiko po ti kai mes su vyru istarem vienas kitam "Taip". O jus, melieji, iamzinote pacias graziausias musu dienos akimirkas. Ziuredama nuotraukas matau kiek Jus, brangieji, idejote savo meiles, darbo, triuso i kiekviena nuotrauka. Maza to dar ir video padarete. Ziuredama tiesiog klykiau is laimes matydama tas nuostabiai, iamzintas akimirkas.

Nei minutei nebuvau suabejojusi pasirinkimu ir lengva ranka brukstelejau tau zinute, kad noriu jog butent jus butumete musu vestuviu dalimi ir atliktumete si kuribinga ir nelengva darba!!!! Ir pamacius nuotraukas galiu drasiai pasakyti, jus esate savo srities profesionalai!!! Jus mylite tai ka darote!!! Jus idedate visa savo sirdi!! Esate beprotiskai mieli zmones!!! Aciu!!!! Ir nenustokite daryti tai ka dabar darote!!! Nenustokite tobuleti!!!:***

Jevgenija + Edgars

Vilnius, Lietuva

Nuoširdžiai norime padėkoti Jurga už mūsų dienos įamžinimą ir gražios, jausmingos mūsų istorijos sukūrimą. Fotografų darbas pranoko mūsų lūkesčius. Tai aukšto meninio lygio fotografija spindinti natūralumu. Nuotraukose atsispindi akimirkos žavesys, šventiškas džiaugsmingumas, romantika, mūsų emocijos ir šypsenos. O fotografai iš tiesų lieka nepastebėti, bet darbo rezultatai labai maloniai nustebina 🙂
Dėkojame dar kartą ir linkime sėkmės, kūrybinio polėkio, puikos nuotaikos ir gerų emocijų dirbant šį darbą. Iki kitų malonių susitikimų :-*

Jolita + Titas

Ignalina, Lietuva

Esame su vyru labai patenkinti Jūsų darbu ! Nuotraukos tikrai įspūdingo grožio ! ❤️😍 Ačiū dar kartą! 😉😊

Brigita + Modestas

Ignalina, Lietuva

SUSISIEKITE SU MUMIS