Vestuvių fotosesijos vieta: kaip pasirinkti? (I)

2017-10-31

Skelbiame finišą – šiemet vestuvių sezonas oficialiai uždarytas! Bet, kaip sakoma, slides tepk vasarą, o naujam vestuvių sezonui ruoškis dar žiemą. Ta proga paruošėme atsakymą į dažniausiai mūsų herojų susitikimo metu užduodamą klausimą: KUR FOTOGRAFUOTIS ? Kad nesuklystumėte ir nepritrūktumėte įkvėpimo, rinkdamiesi savo vestuvių fotosesijai vietą gamtoje, esančią Vilniuje ar Vilniaus apskrityje, dalinamės patirtimi ir patarimais.

 

Pažintiniai takai ir vandens telkiniai

Varnikių pažintinis takas. Tai netoli Trakų įsikūręs 3,5 km pažintinis takas, užburiantis vaizdais, kvapais ir garsais. Fiksuoti įspūdingus momentus Varnikių take galima ne tik ant dailiai iškloto medinio tako, bet ir nulipus nuo jo. Čia taip pat rasite ir nuotraukų fonui puikiai tinkantį vandens telkinį. Nedidelis pavojus – vasaros savaitgaliais, lepinant geram orui, lankytojų skaičius čia gali būti išties didelis.

 

Vandens telkiniai. Sėkmingai fotosesijai ant vandens reikia ne tiek jau ir daug – Jūsų noro ir valties ar katerio. Skirtingais rakursais, netikėtomis akimirkomis, dailiais atspindžiais pasirūpinsime mes.

 

Paslaptingą atmosferą padės sukurti greta vandens telkinių stovintys pastatai – tai mistiški prieskoniai nuotraukomis papasakotai Jūsų vestuvių istorijai. Tam puikiai tinka ir Trakuose esanti valtinė.

 

Parkai ir pievos

Kairėnų botanikos sodas. Vos 6 km nuo Antakalnio ir nepakartojamoms fotosesijos akimirkoms atsiveria tvenkinys, pievos, gėlynai. Tai žmogaus rankos paliesta vieta, labiausiai tinkanti vestuvėms vasarą – šiuo metų laiku žaismingumo Jūsų nuotraukoms suteiks sode augančių gėlių spalvos ir kompozicijos. Jei į fotosesiją vykstate su svečių palyda, Kairėnų botanikos sodas puikiai tinka nedideliam piknikui.

 

Europos parkas. Netikėtas fotosesijos formatas gamtos apsuptyje – taip geriausia apibūdinti Europos parką. Tai vieta, puikiai tinkanti netradicinių erdvių mėgėjams, o kartu atverianti tematiškai platų nuotraukų diapazoną: nuotraukos miško fone, pasivaikščiojimas tarp samanomis apžėlusių riedulių, netikėti kadrai greta šiuolaikinių meno kūrinių. Ir tai vos keletas fotosesijos idėjų.

 

Žydinčios pievos. Efektas, kurį nuotraukose formuoja žydinčios aguonos, lubinai ar rugiagėlės, sukuria sustabdyto laiko įspūdį: taip ryškiai pievos žydi tik Jūsų vestuvių dieną. Jei vestuvių tema yra susijusi su gamta, jei vestuvių dekorui renkatės lauko gėlių akcentus, žydinti pieva – ryški ir spalvinga alternatyva.

 

Pateikėme toli gražu ne visas vietas, tinkančias vestuvių fotosesijai gamtoje.  Yra puikių vietų, kurios nėra tokios žinomos, tačiau žavi savo išskirtinumu bei įspūdingu vaizdu. Šias vietas ir kitą svarbią informaciją mielai aptariame konsultacijos metu. Norime priminti, kad konsultuojame taip, kaip Jums patogu: telefonas / skype / email / pietūs / pokalbis prie kavos ir gardaus pyragėlio. Mums rūpi, kad viskas, kas bus svarbu didžiąją Jūsų dieną, būtų užfiksuota.

Kitas straipsnis -> apie vestuvių fotosesijos vietas miesto aplinkoje Vilniuje bei kur fotografuotis lietui užklupus – jau netrukus!
❤❤

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

eleven − eight =

SUSISIEKITE SU MUMIS