2017-ųjų vestuvių fotografavimo tendencijos

2017-04-07

Įsibėgėjantis vestuvių sezonas atsineša naujas madas bei tendencijas. Kaip nepasiklysti vestuvių fotografų pasiūlymų jūroje? Ir kaip suplanuoti išliekamąją vertę turinčią didžiosios dienos fotosesiją? Dalinamės naujausiomis vestuvių fotografavimo tendencijomis, vis didesnio populiarumo sulaukiančiomis tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

 

Pirmieji įspūdžiai – prieššventiniai kadrai

Greitas gyvenimo tempas ir kasdienybės dinamika skatina viską daryti greičiau ir atsisakyti to, kas nebūtina. Todėl pastaruoju metu pasiruošimo akimirkų fiksavimo poreikiu daugelis jaunavedžių ėmė abejoti. Prieššventiniai, asmeninio Jūsų pasiruošimo kadrai sugrįžta į madą ir, patikėkite, yra labai reikalingi unikalių akimirkų įamžinimui. Momentai, kai vienumoje ruošiatės vestuvių ceremonijai, minutės, kai esate tik dviese be draugų ir artimųjų, be papuošimų ir šventinio šurmulio – tai nepakeičiamos nuotraukos, kurios kuria vertę ir pasakoja apie pačius asmeniškiausius Jūsų jausmus, išgyvenimus ir emocijas.

 

 

Nespalvota fotografija

Kurį laiką šiuolaikinėje vestuvių fotografijoje dominavo ryškūs atspalviai ir įvairūs spalviniai efektai. Tuo tarpu prieš 10-15 metų populiarumą pasiekusi juodai balta vestuvių fotografija ėmė sparčiai prarasti lyderiaujančias pozicijas. Juoda ir balta vėl sugrįžta! Tačiau šiuolaikinė vestuvių fotografija atranda naujus klasikinės nespalvotos fotografijos kūrimo ir panaudojimo būdus. Išskirtinei nuotaikai sukurti naudojami šviesos efektai, o nuotraukos „pilnumui“ išgauti neretai pasitelkiamas kiek netikėtas gamtos, urbanistinės ar net industrinės aplinkos peizažas.

 

 

Vaizdas iš paukščio skrydžio: dronai

Kažkada naudoti karinėje pramonėje, dronai pamažu tampa kone būtinu vestuvių fotografijos elementu tiems, kurie nori netikėtų rakursų, apimančių itin plačius vaizdus. Pagrindinis dronų privalumas – galimybė užfiksuoti Jūsų šventę iš tokio aukščio ir tokių kampų, į kokius įprastai nėra galimybės pakilti ar patekti. Na, o rinktis ar nesirinkti, tai jau asmeninis Jūsų reikalas. Apsisprendžiant pagelbėti gali tokie didžiosios dienos elementai, kaip šventės vieta, šventės tema, fotosesijos trukmė ir biudžetas.

 

Saldūs nuotraukų elementai

Panašu, kad milžiniškų, iš kelių aukštų pagamintų vestuvinių tortų era baigiasi. Gigantiškus tortus keičia mini desertai. Įmantrūs, nedideli – dviejų ar trijų kąsnių – pyragėliai, estetiški panna cotta ar tiramisu indeliai – tai ne tik itin praktiška milžiniško, neretai iki galo nesuvalgomo vestuvių torto alternatyva. Nedideli desertai pamalonina svečių skrandžius (saldėsius mėgstantys svečiai gali išbandyti ne vieną tortą, o net kelis skirtingus mini desertus), kartu mini desertai tampa tikra saldaus stalo puošmena ir netikėtu, bet akį patraukiančiu Jūsų šventės fotografijų elementu.

 

 

Jūsų vestuvių # haštag`as

Tai užsienyje pagreitį įgaunanti vestuvių mada, vis labiau viliojanti ir Lietuvos jaunavedžius. Unikalus Jūsų vestuvių haštag`as leis šventėje negalintiems dalyvauti draugams ir artimiesiems soc. tinkluose stebėti šventės akimirkas. Kartu tai suteiks galimybę Jums, būsimi jaunavedžiai, atrasti tai, kuo Jūsų šventės svečiai dalinosi savo facebook ar instagram paskyrose. Kurdami unikalų savo šventės haštag`ą, galite pasinaudoti nemokamomis programėlėmis. Pavyzdžiui, http://www.ewedding.com/free-wedding-hashtag-generator/ arba http://www.weddinghashtagwall.com/wedding-hashtag-generator.

 

Padėkos kortelės – išskirtiniai fotokoliažai

Po šventės Jūs turėsite nuostabias ir nepakartojamas vestuvių nuotraukas, tad jomis dalintis bus tiesiog būtina. Popierinės ar elektroninės padėkos kortelės, kuriose dailiai „sugula“ keletas nuotraukų ir nuoširdus „ačiū“ už buvimą kartu, populiarėjantis būdas atsidėkoti šventės dalyviams ir padovanoti net tik pozityvių emocijų pliūpsnį, bet ir subtilų prisiminimą. Norite tokios kortelės? Pasakykite mums! Savo fotosesijų herojams mielai sukuriame dailias padėkos korteles, kuriomis ypač smagu dalintis soc. tinkluose.

 

 

Vestuvių fotosesijos planavimas vis dar kelia daugiau rūpesčių nei malonumo? Abejojate, kur, kaip, kiek laiko fotografuotis? Susisiekime! Ir suplanuokime subtilią, drąsią ir unikalią Jūsų vestuvių fotosesiją kartu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one × 3 =

CONTACT US